1. Lig Kadınlar

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KALE 1957 SPOR 20 19 1 58 12 55 4.833 1705 1425 1.196 12 5 2 0 1 0
2 SARIYER BLD. 20 18 2 55 12 52 4.583 1622 1260 1.287 14 2 2 0 1 1
3 ÇANAKKALE BLD. 20 12 8 44 30 37 1.467 1704 1562 1.091 7 4 1 2 4 2
4 BOLU BLD. 20 12 8 43 31 37 1.387 1638 1557 1.052 7 3 2 3 1 4
5 EDREMİT BLD. ALTINOLUK 20 12 8 42 36 34 1.167 1718 1631 1.053 4 4 4 2 2 4
6 KARŞIYAKA 20 11 9 41 33 34 1.242 1658 1535 1.080 6 4 1 2 4 3
7 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 20 10 10 36 37 30 0.973 1566 1603 0.977 5 3 2 2 2 6
8 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 20 9 11 38 42 27 0.905 1722 1741 0.989 3 3 3 3 5 3
9 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 20 7 13 33 48 22 0.688 1707 1834 0.931 0 5 2 3 6 4
10 GÖZTEPE 20 7 13 30 50 20 0.600 1629 1779 0.916 0 3 4 3 3 7
11 KÜÇÜKYALI Y. SPOR 20 2 18 14 55 9 0.255 1231 1653 0.745 1 1 0 3 2 13
12 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 20 1 19 9 57 3 0.158 1270 1590 0.799 1 0 0 0 6 13
1. Hafta
13.10.2019-15:00
BOLU BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-18 25-19 25-18 - -
13.10.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-2
23-25 24-26 27-25 25-12 18-16
13.10.2019-16:00
SARIYER BLD.-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-1
25-17 21-25 25-16 25-19 -
13.10.2019-14:00
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (BURHAN FELEK)
3-0
25-22 25-22 25-22 - -
13.10.2019-14:30
GÖZTEPE-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-2
25-20 25-14 24-26 24-26 15-13
13.10.2019-16:00
KARŞIYAKA-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-1
25-21 25-18 20-25 25-18 -
2. Hafta
20.10.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KALE 1957 SPOR
BALIKESIR (EDREMIT)
0-3
20-25 23-25 21-25 - -
20.10.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KARŞIYAKA
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-1
22-25 25-22 25-16 25-22 -
20.10.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-GÖZTEPE
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
1-3
18-25 23-25 25-18 25-27 -
20.10.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
17-25 21-25 18-25 - -
20.10.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-BOLU BLD.
İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.)
1-3
21-25 19-25 25-22 22-25 -
20.10.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
21-25 17-25 24-26 - -
3. Hafta
27.10.2019-15:00
BOLU BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-14 25-17 25-16 - -
27.10.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
25-22 25-14 27-25 - -
27.10.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
18-25 21-25 13-25 - -
27.10.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
1-3
12-25 25-19 17-25 19-25 -
27.10.2019-18:00
GÖZTEPE-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
19-25 17-25 22-25 - -
27.10.2019-16:00
KARŞIYAKA-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-0
25-18 25-18 25-16 - -
4. Hafta
03.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
3-1
23-25 25-15 25-7 25-19 -
03.11.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KALE 1957 SPOR
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
1-3
31-33 25-16 21-25 28-30 -
03.11.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
1-3
25-23 22-25 21-25 19-25 -
03.11.2019-16:00
SARIYER BLD.-KARŞIYAKA
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-15 28-26 25-20 - -
03.11.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-GÖZTEPE
İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.)
3-2
25-21 21-25 25-19 24-26 15-7
03.11.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BOLU BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
1-3
20-25 25-23 16-25 23-25 -
5. Hafta
09.11.2019-14:30
GÖZTEPE-KARŞIYAKA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-2
24-26 18-25 26-24 25-16 15-13
10.11.2019-15:00
BOLU BLD.-ÇANAKKALE BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-23 25-11 25-18 - -
10.11.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
25-23 25-22 25-15 - -
10.11.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
1-3
26-28 21-25 25-17 16-25 -
10.11.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
9-25 17-25 15-25 - -
10.11.2019-17:30
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (MIMAR SINAN KOLEJ SL.)
3-1
16-25 25-21 26-24 25-19 -
6. Hafta
16.11.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-0
25-17 25-22 25-18 - -
17.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-GÖZTEPE
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
3-2
24-26 12-25 25-12 25-11 15-10
17.11.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BOLU BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
19-25 19-25 13-25 - -
17.11.2019-16:00
SARIYER BLD.-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
0-3
21-25 23-25 19-25 - -
17.11.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
23-25 32-30 25-21 9-25 10-15
17.11.2019-16:00
KARŞIYAKA-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-0
25-15 25-23 25-10 - -
7. Hafta
24.11.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
3-2
23-25 23-25 25-18 25-10 15-9
24.11.2019-15:00
BOLU BLD.-SARIYER BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
0-3
20-25 19-25 15-25 - -
24.11.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-KARŞIYAKA
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-1
24-26 25-18 25-23 25-17 -
24.11.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
23-25 17-25 23-25 - -
24.11.2019-18:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
0-3
19-25 20-25 18-25 - -
24.11.2019-14:00
GÖZTEPE-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
21-25 14-25 18-25 - -
8. Hafta
30.11.2019-16:00
KARŞIYAKA-BOLU BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-2
25-19 23-25 25-17 24-26 15-7
01.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-0
25-17 25-23 25-20 - -
01.12.2019-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
1-3
23-25 22-25 25-22 20-25 -
01.12.2019-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-1
25-18 17-25 25-19 25-20 -
01.12.2019-16:00
SARIYER BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-16 25-12 25-20 - -
01.12.2019-14:30
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-GÖZTEPE
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-2
25-23 25-15 24-26 13-25 16-14
9. Hafta
08.12.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
3-0
25-18 25-21 25-20 - -
08.12.2019-15:00
BOLU BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BOLU (17 TEMMUZ)
0-3
21-25 20-25 21-25 - -
08.12.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KARŞIYAKA
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
15-25 18-25 21-25 - -
08.12.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-SARIYER BLD.
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
0-3
21-25 15-25 13-25 - -
08.12.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
17-25 25-15 25-18 25-21 -
08.12.2019-16:00
GÖZTEPE-KALE 1957 SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
24-26 17-25 21-25 - -
10. Hafta
14.12.2019-16:00
KARŞIYAKA-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-1
25-23 14-25 25-17 25-13 -
15.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-GÖZTEPE
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-1
24-26 25-16 25-15 25-18 -
15.12.2019-14:00
KALE 1957 SPOR-BOLU BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
25-8 25-23 25-20 - -
15.12.2019-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
2-3
26-24 23-25 16-25 30-28 9-15
15.12.2019-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-0
25-21 25-17 25-19 - -
15.12.2019-16:00
SARIYER BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
1-3
22-25 26-24 27-29 20-25 -
11. Hafta
22.12.2019-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-KARŞIYAKA
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
1-3
25-18 17-25 22-25 8-25 -
22.12.2019-14:00
ÇANAKKALE BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-0
25-15 25-18 25-23 - -
22.12.2019-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-KALE 1957 SPOR
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
20-25 14-25 15-25 - -
22.12.2019-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
2-3
27-25 19-25 25-20 14-25 12-15
22.12.2019-14:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-SARIYER BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
2-3
17-25 25-15 20-25 25-23 11-15
22.12.2019-16:00
GÖZTEPE-BOLU BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-13 25-22 19-25 25-21 -
12. Hafta
04.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE)
3-0
25-20 25-21 25-17 - -
04.01.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-BOLU BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
21-25 18-25 19-25 - -
04.01.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-GÖZTEPE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
2-3
19-25 25-19 19-25 26-24 12-15
04.01.2020-18:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KARŞIYAKA
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
16-25 25-19 25-21 25-17 -
15.01.2020-17:00
ÇANAKKALE BLD.-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
2-3
25-22 25-23 30-32 22-25 13-15
21.01.2020-14:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
1-3
21-25 20-25 25-17 21-25 -
13. Hafta
11.01.2020-15:00
BOLU BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BOLU (17 TEMMUZ)
2-3
27-25 25-12 17-25 18-25 11-15
11.01.2020-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-1
25-17 25-20 12-25 25-17 -
11.01.2020-14:00
GÖZTEPE-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-23 17-25 25-12 25-17 -
12.01.2020-16:00
KARŞIYAKA-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-1
25-20 25-22 17-25 25-16 -
22.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-8 25-11 25-15 - -
05.02.2020-17:00
KALE 1957 SPOR-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-2
21-25 26-24 25-21 23-25 16-14
14. Hafta
18.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-BOLU BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) Ege Turk
2-3
17-25 25-20 25-13 18-25 16-18
18.01.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-0
25-23 25-23 25-21 - -
18.01.2020-17:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
22-25 12-25 20-25 - -
18.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-GÖZTEPE
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-13 25-19 25-21 - -
18.01.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
3-0
27-25 25-17 25-18 - -
18.01.2020-15:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KALE 1957 SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
16-25 14-25 9-25 - -
15. Hafta
25.01.2020-15:00
BOLU BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
BOLU (17 TEMMUZ)
3-1
25-19 31-33 25-18 29-27 -
25.01.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-ÇANAKKALE BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
26-24 25-19 25-22 - -
25.01.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
1-3
24-26 16-25 25-21 18-25 -
25.01.2020-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-1
25-17 22-25 25-14 25-15 -
25.01.2020-15:00
GÖZTEPE-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
1-3
22-25 25-18 21-25 18-25 -
25.01.2020-16:00
KARŞIYAKA-SARIYER BLD.
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
0-3
13-25 25-27 10-25 - -
16. Hafta
28.01.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) Ege Turk
3-2
21-25 25-22 25-19 26-28 15-10
28.01.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-BOLU BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-2
25-17 21-25 23-25 25-12 15-12
28.01.2020-17:00
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-KALE 1957 SPOR
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
18-25 9-25 11-25 - -
28.01.2020-16:00
SARIYER BLD.-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-17 25-18 25-14 - -
28.01.2020-16:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
3-1
25-21 25-19 21-25 25-17 -
28.01.2020-20:00
KARŞIYAKA-GÖZTEPE
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-0
25-10 25-18 25-13 - -
17. Hafta
01.02.2020-15:00
BOLU BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
25-11 25-15 25-7 - -
01.02.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-SARIYER BLD.
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
1-3
19-25 23-25 25-18 22-25 -
01.02.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-ÇANAKKALE BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
13-25 19-25 22-25 - -
01.02.2020-16:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
3-2
28-26 19-25 25-17 21-25 16-14
01.02.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
3-1
25-22 28-26 23-25 25-23 -
01.02.2020-17:30
GÖZTEPE-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
0-3
21-25 20-25 22-25 - -
18. Hafta
08.02.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-1
25-23 21-25 25-23 25-23 -
08.02.2020-19:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-GÖZTEPE
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
2-3
23-25 17-25 25-16 27-25 9-15
08.02.2020-16:00
SARIYER BLD.-BOLU BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-19 25-16 25-21 - -
08.02.2020-17:30
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
1-3
25-18 23-25 23-25 20-25 -
08.02.2020-16:00
KARŞIYAKA-KALE 1957 SPOR
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
1-3
25-16 21-25 15-25 21-25 -
09.02.2020-18:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
13-25 15-25 12-25 - -
19. Hafta
15.02.2020-16:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-ÇANAKKALE BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) Ege Turk
3-2
25-22 16-25 13-25 25-22 16-14
15.02.2020-14:30
BOLU BLD.-KARŞIYAKA
BOLU (17 TEMMUZ)
3-0
27-25 28-26 25-23 - -
15.02.2020-13:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-SARIYER BLD.
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
0-3
19-25 19-25 16-25 - -
15.02.2020-16:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
3-0
25-16 25-10 25-7 - -
15.02.2020-16:00
GÖZTEPE-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
1-3
16-25 25-17 21-25 17-25 -
16.02.2020-16:00
KALE 1957 SPOR-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
25-18 25-23 25-20 - -
20. Hafta
22.02.2020-14:00
ÇANAKKALE BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
ÇANAKKALE (ANAFARTALAR)
3-0
25-17 25-12 25-17 - -
22.02.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-GÖZTEPE
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
3-0
25-19 26-24 25-15 - -
22.02.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
0-3
6-25 15-25 15-25 - -
22.02.2020-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BOLU BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
2-3
32-30 21-25 12-25 25-20 11-15
22.02.2020-16:00
SARIYER BLD.-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
3-0
25-7 25-21 25-14 - -
22.02.2020-16:00
KARŞIYAKA-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
3-0
25-18 25-16 25-13 - -
21. Hafta
29.02.2020-15:00
EDREMİT BLD. ALTINOLUK-SARIYER BLD.
BALIKESIR (EDREMIT-GÜRE) Ege Turk
-
- - - - -
29.02.2020-15:00
BOLU BLD.-KALE 1957 SPOR
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
29.02.2020-15:00
BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ-KARŞIYAKA
İSTANBUL (GAZANFER BILGE)
-
- - - - -
29.02.2020-15:00
GÖZTEPE-ÇANAKKALE BLD.
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
29.02.2020-17:00
İZMİR B.ŞEHİR BLD.-KÜÇÜKYALI Y. SPOR
İZMIR (ATATÜRK-VESTEL VENUS SPOR K.)
-
- - - - -
01.03.2020-16:00
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ
ESKIŞEHIR (ŞEHIT ANIL GÜL)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2020-16:30
BOLU BLD.-GÖZTEPE
BOLU (17 TEMMUZ)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
KALE 1957 SPOR-ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
ÇANAKKALE (ÇAN ŞEHIT H. İBRAHIM ERIÇ)
-
- - - - -
07.03.2020-16:30
KÜÇÜKYALI Y. SPOR-ÇANAKKALE BLD.
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
07.03.2020-18:30
MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ-BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ
İSTANBUL (50. YIL DENIZ ESINDUY)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
SARIYER BLD.-İZMİR B.ŞEHİR BLD.
İSTANBUL (BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESI)
-
- - - - -
07.03.2020-16:30
KARŞIYAKA-EDREMİT BLD. ALTINOLUK
İZMIR (K.YAKA M. KEMAL ATATÜRK)
-
- - - - -
# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KUZEYBORU 20 20 0 60 8 59 7.500 1668 1227 1.359 13 6 1 0 0 0
2 İLBANK 20 19 1 59 11 57 5.364 1700 1332 1.276 12 6 1 1 0 0
3 MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR 20 12 8 39 36 31 1.083 1647 1617 1.019 5 2 5 0 3 5
4 BERLİN DÖNER ANTALYASPOR 20 11 9 37 32 33 1.156 1523 1472 1.035 7 3 1 1 2 6
5 MERİNOS 20 11 9 40 35 32 1.143 1662 1637 1.015 5 4 2 1 5 3
6 NEVŞEHİR BLD. 20 10 10 40 34 34 1.176 1617 1553 1.041 6 4 0 4 2 4
7 ASTOR VOLEYBOL PVİ 20 9 11 33 45 23 0.733 1645 1711 0.961 2 2 5 1 4 6
8 SAMSUN BŞB ANAKENT 20 8 12 36 44 28 0.818 1691 1755 0.964 1 6 1 5 2 5
9 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 20 7 13 32 43 22 0.744 1621 1708 0.949 4 2 1 2 7 4
10 KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN 20 7 13 27 47 20 0.574 1499 1713 0.875 2 2 3 2 2 9
11 KAHRAMANKAZAN BLD. 20 5 15 28 51 17 0.549 1552 1788 0.868 1 2 2 4 5 6
12 PTT 20 1 19 14 59 4 0.237 1435 1747 0.821 0 0 1 2 7 10
1. Hafta
13.10.2019-14:00
KUZEYBORU-SAMSUN BŞB ANAKENT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-14 25-11 25-13 - -
13.10.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
1-3
20-25 25-21 9-25 23-25 -
13.10.2019-17:30
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-İLBANK
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
0-3
20-25 19-25 23-25 - -
13.10.2019-14:00
MERİNOS-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-1
25-20 16-25 26-24 25-23 -
13.10.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-ASTOR VOLEYBOL PVİ
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
2-3
25-19 7-25 19-25 25-18 12-15
13.10.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-PTT
MARDIN (ARTUKLU)
3-1
25-20 25-16 21-25 25-20 -
2. Hafta
20.10.2019-14:00
İLBANK-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-13 25-14 27-25 - -
20.10.2019-16:30
PTT-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
25-22 20-25 25-21 22-25 16-18
20.10.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
3-2
23-25 25-20 19-25 25-23 15-7
20.10.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KUZEYBORU
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
0-3
10-25 16-25 9-25 - -
20.10.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-MERİNOS
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-1
25-19 20-25 25-20 25-17 -
20.10.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-1
25-22 22-25 25-15 25-18 -
3. Hafta
26.10.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
3-0
25-17 26-24 25-15 - -
27.10.2019-14:00
KUZEYBORU-NEVŞEHİR BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
26-24 25-20 25-18 - -
27.10.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-PTT
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
2-3
22-25 25-22 25-22 20-25 11-15
27.10.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-MERİNOS
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
0-3
18-25 18-25 18-25 - -
27.10.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-İLBANK
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
0-3
8-25 15-25 26-28 - -
27.10.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
MARDIN (ARTUKLU)
1-3
25-27 22-25 25-15 25-27 -
4. Hafta
03.11.2019-15:00
İLBANK-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-17 25-19 18-25 25-22 -
03.11.2019-17:00
PTT-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
23-25 22-25 24-26 - -
03.11.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
0-3
12-25 23-25 24-26 - -
03.11.2019-16:00
MERİNOS-KUZEYBORU
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
1-3
25-15 17-25 20-25 23-25 -
03.11.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
0-3
20-25 23-25 22-25 - -
03.11.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-1
25-13 25-23 25-27 25-18 -
5. Hafta
09.11.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-MERİNOS
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
2-3
24-26 21-25 27-25 25-20 12-15
10.11.2019-17:00
PTT-İLBANK
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
19-25 19-25 22-25 - -
10.11.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
3-2
25-22 21-25 25-27 25-19 15-8
10.11.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KUZEYBORU
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
1-3
17-25 12-25 25-22 11-25 -
10.11.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
3-0
25-16 26-24 25-22 - -
10.11.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-NEVŞEHİR BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
3-2
19-25 25-21 23-25 26-24 15-12
6. Hafta
17.11.2019-14:00
KUZEYBORU-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-1
25-14 21-25 25-20 25-20 -
17.11.2019-17:00
İLBANK-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-17 25-12 25-15 - -
17.11.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-1
22-25 25-19 25-15 25-18 -
17.11.2019-16:00
MERİNOS-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-0
25-19 25-16 26-24 - -
17.11.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-0
25-13 25-18 25-19 - -
17.11.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-PTT
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-1
26-24 25-20 20-25 25-18 -
7. Hafta
24.11.2019-13:00
PTT-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
18-25 24-26 21-25 - -
24.11.2019-15:00
İLBANK-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
25-22 25-13 23-25 25-18 -
24.11.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
0-3
20-25 17-25 23-25 - -
24.11.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-2
25-19 15-25 21-25 25-18 15-12
24.11.2019-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-MERİNOS
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
2-3
25-22 26-24 22-25 17-25 11-15
11.12.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KUZEYBORU
MARDIN (ARTUKLU)
0-3
20-25 21-25 13-25 - -
8. Hafta
30.11.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
3-1
25-17 27-25 17-25 25-21 -
01.12.2019-14:00
KUZEYBORU-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-18 25-17 25-13 - -
01.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-İLBANK
ANTALYA (KEPEZ - TURGUT ÖZAL)
0-3
23-25 20-25 30-32 - -
01.12.2019-14:00
MERİNOS-ASTOR VOLEYBOL PVİ
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
0-3
24-26 20-25 20-25 - -
01.12.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-PTT
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-0
25-19 25-14 25-10 - -
01.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KAHRAMANKAZAN BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-0
26-24 25-17 25-19 - -
9. Hafta
08.12.2019-13:00
İLBANK-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-19 25-16 25-17 - -
08.12.2019-13:30
PTT-MERİNOS
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
17-25 20-25 20-25 - -
08.12.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KUZEYBORU
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
0-3
24-26 18-25 18-25 - -
08.12.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
2-3
22-25 25-18 25-20 22-25 10-15
08.12.2019-15:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
3-1
26-24 25-20 10-25 25-23 -
08.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
2-3
26-28 21-25 25-13 25-18 10-15
10. Hafta
14.12.2019-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
1-3
25-23 9-25 21-25 22-25 -
15.12.2019-14:00
KUZEYBORU-PTT
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-11 25-15 25-17 - -
15.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
26-24 25-17 25-17 - -
15.12.2019-14:00
MERİNOS-İLBANK
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
1-3
25-15 17-25 18-25 18-25 -
15.12.2019-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
25-22 25-23 25-20 - -
15.12.2019-14:00
NEVŞEHİR BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
2-3
18-25 24-26 25-19 25-20 12-15
11. Hafta
22.12.2019-13:30
İLBANK-KUZEYBORU
ANKARA (BAŞKENT)
2-3
26-24 17-25 25-22 23-25 11-15
22.12.2019-16:00
PTT-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BAŞKENT)
1-3
21-25 27-25 19-25 22-25 -
22.12.2019-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (GÖLBAŞI BLD. CUMHURIYET SL.)
0-3
20-25 15-25 21-25 - -
22.12.2019-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
2-3
25-18 24-26 21-25 25-23 13-15
22.12.2019-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-NEVŞEHİR BLD.
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-1
25-15 25-20 16-25 25-11 -
22.12.2019-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-MERİNOS
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
1-3
25-21 20-25 13-25 21-25 -
12. Hafta
04.01.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-16 25-18 25-13 - -
04.01.2020-15:00
İLBANK-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BAŞKENT)
3-0
25-22 25-22 29-27 - -
04.01.2020-13:00
PTT-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
ANKARA (BEŞTEPE)
2-3
18-25 22-25 25-21 25-22 6-15
04.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-MERİNOS
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-15 25-22 25-18 - -
04.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-KUZEYBORU
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
0-3
20-25 22-25 10-25 - -
05.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KAHRAMANKAZAN BLD.
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-0
25-14 25-22 25-17 - -
13. Hafta
11.01.2020-14:00
KUZEYBORU-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-17 25-20 25-20 - -
11.01.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-1
19-25 25-18 25-23 25-18 -
11.01.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
3-2
12-25 25-21 25-21 18-25 15-13
11.01.2020-14:00
MERİNOS-NEVŞEHİR BLD.
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
1-3
21-25 25-22 20-25 22-25 -
11.01.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-İLBANK
MARDIN (ARTUKLU)
1-3
20-25 28-26 12-25 23-25 -
21.01.2020-15:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-PTT
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
3-1
23-25 25-18 25-18 25-23 -
14. Hafta
18.01.2020-12:00
İLBANK-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (BEŞTEPE)
3-1
23-25 25-10 25-21 25-19 -
18.01.2020-14:00
PTT-ASTOR VOLEYBOL PVİ
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
25-14 20-25 21-25 25-27 -
18.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-1
21-25 25-11 25-18 25-21 -
18.01.2020-14:00
MERİNOS-KAHRAMANKAZAN BLD.
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-1
22-25 25-20 25-17 25-20 -
19.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-KUZEYBORU
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
1-3
23-25 25-19 16-25 17-25 -
19.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
2-3
21-25 11-25 28-26 25-21 8-15
15. Hafta
25.01.2020-14:00
KUZEYBORU-MERİNOS
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-1
25-16 25-16 26-28 25-22 -
25.01.2020-17:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-İLBANK
ANKARA (BAŞKENT)
0-3
20-25 19-25 16-25 - -
25.01.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-PTT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-1
23-25 25-18 25-16 27-25 -
25.01.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
1-3
16-25 25-14 32-34 7-25 -
25.01.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-SAMSUN BŞB ANAKENT
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
3-0
25-21 25-23 25-19 - -
25.01.2020-12:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
MARDIN (ARTUKLU)
0-3
15-25 17-25 21-25 - -
16. Hafta
28.01.2020-14:00
KUZEYBORU-KAHRAMANKAZAN BLD.
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-1
25-14 22-25 25-11 25-7 -
28.01.2020-18:00
İLBANK-PTT
ANKARA (BEŞTEPE)
3-0
25-16 25-14 25-13 - -
28.01.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-20 25-19 25-21 - -
28.01.2020-14:00
MERİNOS-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-1
17-25 25-22 26-24 25-18 -
28.01.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
2-3
25-22 25-21 19-25 18-25 13-15
28.01.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-ASTOR VOLEYBOL PVİ
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
3-1
20-25 25-18 25-22 25-23 -
17. Hafta
01.02.2020-13:00
PTT-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (BEŞTEPE)
1-3
11-25 25-17 18-25 19-25 -
01.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-İLBANK
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
2-3
10-25 25-16 15-25 25-20 12-15
01.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KUZEYBORU
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
0-3
24-26 11-25 21-25 - -
01.02.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-NEVŞEHİR BLD.
KAHRAMANMARAŞ (OSMAN SAYIN)
3-2
20-25 25-23 25-21 20-25 15-7
01.02.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-MERİNOS
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
25-20 25-15 25-21 - -
02.02.2020-13:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (BAŞKENT)
3-2
25-23 11-25 22-25 25-23 15-8
18. Hafta
08.02.2020-14:00
KUZEYBORU-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-11 25-21 26-24 - -
08.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANKAZAN BLD.
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
3-0
25-23 25-23 25-18 - -
08.02.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-PTT
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-19 25-14 25-20 - -
08.02.2020-14:00
MERİNOS-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-0
25-17 25-21 25-17 - -
08.02.2020-13:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-İLBANK
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
0-3
27-29 20-25 19-25 - -
09.02.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-ASTOR VOLEYBOL PVİ
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
3-0
25-18 28-26 25-19 - -
19. Hafta
15.02.2020-12:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-MERİNOS
ANKARA (BAŞKENT)
3-2
25-22 25-16 19-25 21-25 15-9
15.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
3-2
25-22 26-24 12-25 17-25 15-5
15.02.2020-13:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-KUZEYBORU
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
0-3
26-28 17-25 19-25 - -
15.02.2020-12:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
MARDIN (ARTUKLU)
3-0
25-20 25-17 25-22 - -
16.02.2020-17:30
İLBANK-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (BAŞKENT)
3-1
25-21 25-18 22-25 25-11 -
19.02.2020-17:30
PTT-NEVŞEHİR BLD.
ANKARA (BEŞTEPE)
0-3
15-25 18-25 13-25 - -
20. Hafta
22.02.2020-14:00
KUZEYBORU-ASTOR VOLEYBOL PVİ
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
3-0
25-19 25-16 25-18 - -
22.02.2020-13:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
3-0
25-15 28-26 25-19 - -
22.02.2020-14:00
BERLİN DÖNER ANTALYASPOR-SAMSUN BŞB ANAKENT
ANTALYA (ANTALYA SPOR SALONU)
3-0
25-19 25-17 25-17 - -
22.02.2020-14:00
MERİNOS-PTT
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
3-0
25-16 25-22 25-18 - -
22.02.2020-13:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-KAHRAMANKAZAN BLD.
MARDIN (ARTUKLU)
3-1
25-20 25-12 19-25 25-16 -
23.02.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-İLBANK
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
0-3
10-25 14-25 11-25 - -
21. Hafta
29.02.2020-14:00
İLBANK-MERİNOS
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.02.2020-18:00
ASTOR VOLEYBOL PVİ-İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
29.02.2020-14:00
KAHRAMANKAZAN BLD.-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
ANKARA (KAHRAMANKAZAN)
-
- - - - -
29.02.2020-14:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
01.03.2020-16:00
PTT-KUZEYBORU
ANKARA (BEŞTEPE)
-
- - - - -
01.03.2020-16:00
SAMSUN BŞB ANAKENT-NEVŞEHİR BLD.
SAMSUN (MUSTAFA DAĞISTANLI)
-
- - - - -
22. Hafta
07.03.2020-14:00
KUZEYBORU-İLBANK
AKSARAY (AKSARAY SPOR SALONU)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER-PTT
ANKARA (TED ÜNIV.-PROF. DR. RÜŞTÜ YÜCE)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
MERİNOS-SAMSUN BŞB ANAKENT
GAZIANTEP (TALAT ÖZKARSLI)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN-KAHRAMANKAZAN BLD.
KAHRAMANMARAŞ (ELBISTAN-ÇELIKLER HOLDING)
-
- - - - -
07.03.2020-14:00
MARDİN B.ŞEHİR BAŞAK SPOR-ASTOR VOLEYBOL PVİ
MARDIN (ARTUKLU)
-
- - - - -
08.03.2020-14:00
NEVŞEHİR BLD.-BERLİN DÖNER ANTALYASPOR
NEVŞEHIR (DAMAT İBRAHIM PAŞA)
-
- - - - -